Príbeh:
Vyšetrovací tím prichádza objasniť podozrivé zmiznutia pacientov, dostáva sa však do problémov – detektívi zostanú uväznení v doktorovej ambulancií. Podarí sa im získať usvedčujúce materiály a vyviaznuť skôr, ako sa doktor vráti? Alebo sa stanú ďalšími darcami orgánov? Na svoju záchranu majú len hodinu.


Čo je escape room?
Escape room, alebo úniková miestnosť je moderná hra pre viacerých hráčov. Tím je uzamknutý v miestosti plnej netradičných hádanok a hlavolamov. Ich riešením sa postupne dostáva bližšie k vyriešeniu záhady a úniku z miestnosti. Cieľom hry je ako aj vyjsť z miestosti v stanovenom časovom limite, tak aj sa príjemne zabaviť 🙂

Pre koho je určená hra escape room?
Ak máte hodinu času a neviete kam v Trenčíne, je priamo pre Vás. Escape room nie je nijako vekovo obmedzená. Primárne je však táto hra určená pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov. Mladšie deti ako 12 rokov majú do našej únikovej hry vstup povolený len v doprovode staršej osoby. Úniková hra nevyžaduje žiadne špeciálne znalosti, avšak k jej vyriešeniu budete potrebovať logické myslenie.


Doktorská úniková hra je pre: 2 – 4 osoby

Dĺžka hry: 1 h

Cena : 35 €